KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14808339
nr 1480 8339
Björg Bendiksen Roman
(1930-2021), Sverige
Etsning, "Kattsagan II". Signerad, numrerad 9/40 cm, yttermått inklusive ram: 47x51 cm
Björg Bendiksen Roman, svensk konstnär född 1930, död 2021.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:30:56
Björg Bendiksen Roman
Läs mer om Björg Bendiksen Roman
Björg Bendiksen Roman
nr 1480 8339
Björg Bendiksen Roman
(1930-2021), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 1 augusti 2022 |
Björg Bendiksen Roman
Björg Bendiksen Roman, svensk konstnär född 1930, död 2021.Läs mer om Björg Bendiksen Roman