KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14808339

nr 1480 8339

Björg Bendiksen Roman

(1930-2021), Sverige

Etsning, "Kattsagan II". Signerad, numrerad 9/40 cm, yttermått inklusive ram: 47x51 cm

Björg Bendiksen Roman, svensk konstnär född 1930, död 2021.

Utrop:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:30:56

Björg Bendiksen Roman

Läs mer om Björg Bendiksen Roman